22خرداد

دو راه برای افزایش فروش خرده فروشی و افزایش وفاداری مشتری

دو راه برای افزایش فروش خرده فروشی و افزایش وفاداری مشتری

فدراسیون ملی خرده فروشی آمریکا (NRF) فصل تعطیلات را به عنوان فصل اوج فروش خرده فروشی ها تعریف می کند. برای بسیاری از خرده فروشی ها ماه های تعطیل مانند تابستان می تواند درآمد بیشتری را نسبت به سایر ماه ها برای آن ها به همراه بیاورد. بنابراین خرده فروشان باید از این فرصت طلایی استفاده کنند و وفاداری را در مشتریان شان تقویت نموده و فروش خود را افزایش دهند.

16خرداد

TARGET خریداران باردار خود را شناسایی میکند

The Target stores identifies its pregnant customers

TARGET خریداران باردار خود را شناسایی میکند

TARGET خرده فروش بزرگ آمریکای شمالی از کلان داده ها ( BIG DATA ) برای تعیین اینکه خریداران چه هنگام باردارند ، آن هم مدت ها پیش از تاریخ زایمان ، استفاده کرد . این کوشش تنها یک تمرین در تردستی تحلیلی نبود ، بلکه واکنشی با برنامه ریزی دقیق به هدف آن خرده فروش در شکل دادن به روابط با مشتری در زمانی بود که نیازهای مصرف کننده دچار دگرگونی بنیادین می شود . بچه دار شدن جزو تجاربی در زندگی به شمار می رود که می تواند ناگهان تغییرات چشم گیری در عادات خرید و وفاداری به برند فراهم کند . این رویداد فرصتی است برای بازرگانانی که دنبال روشهایی برای دگرگون ساختن رفتارهای دیرپای خرید و ایجاد وفاداری تازه در نزد مشتریان هستند .

09خرداد

آیا AI آینده خرده فروشی خواهد بود؟

AI the future of Retail

آیا AI آینده خرده فروشی خواهد بود؟

سال ۲۰۱۷ در صنعت خرده فروشی سالی بسیار مهم بوده است، با بیش از ۶۷۰۰ اخطار تعطیلی فروشگاه­ها که از آمار سال ۲۰۰۸ -۶۱۶۳ تعطیلی فروشگاه طی بحران مالی- نیز بیشتر بود. اگر چه تعطیلی ­های سال ۲۰۰۸ در نتیجه یک فشار اقتصادی خارجی بوده و تمام کشور را تحت تأثیر قرار داد، در مورد سال ۲۰۱۷ می ­توان جابجایی رفتار خرید مصرف کنندگان و نوآوری ­های تکنولوژی در فناوری خرده فروشی را مسئول اصلی این روند نزولی دانست.

20ارديبهشت

آمازون کارمندانش را با عینک واقعیت افزوده رصد می‌کند

Amazon AR

آمازون کارمندانش را با عینک واقعیت افزوده رصد می‌کند

یک خرده‌فروشی آنلاین حق امتیاز عینک واقعیت افزوده‌ ای را ثبت کرده که مکان دقیق کارمندان را در انبارها نشان می‌دهد و حتی می‌تواند به آنها دستوراتی هم بدهد. آمازون (خرده‌فروشی آنلاین) حق امتیاز یک عینک واقعیت افزوده را ثبت کرده که برای نظارت بر کارمندانش ساخته می‌شود. در توضیحات این حق امتیاز جدید آمده است: این دستگاه حسابرسی پوشیدنی به‌طور دقیق نشان می‌دهد کارمندان اشیا را در انبارهای آمازون در کجا قرار داده‌اند.

21فروردين

استراتژی یکپارچه سازی کانال‌های فروش

Omni Channel Strategy

استراتژی یکپارچه سازی کانال‌های فروش

با ظهور بازاریابی دیجیتال و تقسیم شدن این فضا میان کانال‌های بیشمار شبکه‌های اجتماعی ، یک کسب و کار در حوزه تجارت الکترونیک نیاز دارد به خوبی استراتژی یکپارچگی کانال های فروش و بازاریابی خود را تنظیم کند تا با این فضای نوظهور تطبیق پیدا کند.

چرا کسب و کارها به استراتژی یکپارچه سازی کانال‌های فروش نیاز دارند