12ارديبهشت

مراکز خرید شناور

مراکز خرید شناور

سال هاست در کشور های مختلف دنیا مراکز خرید نه تنها به عنوان محلی برای مبادله کالا، بلکه به عنوان نقاطی برای جذب توریست های داخلی و خارجی شناخته می شوند .

در مقاله ای که میخوانیم چند مرکز خرید را معرفی میکنیم که از منظر فرهنگی و شکل زندگی و ساز و کارهای اجتماعی بسیار قابل توجه و جذاب است به گونه ای که توریست های زیادی به این مناطق می روند تا یک بار تجربه خرید از هیجان انگیز ترین فروشگاه زنجیره ای روی آب را تجربه کنند .

17مرداد

نقش شبکه های اجتماعی در صنعت خرده فروشی

Social Networks in the Retail Industry

نقش شبکه های اجتماعی در صنعت خرده فروشی

پیشرفت‌های فن‌آوری همانند شبکه‌های اجتماعی به‌طور کامل در حال تغییر جریان اطلاعات مربوط به مد و ارائه تحقیقات علمی در بازار برای خرده‌فروشان و مدیران فروشگاه‌ها می‌باشند. شبکه‌های اجتماعی این هدف را دارد که ساختاری به ارمغان بیاورد و نقطه دسترسی متمرکزی را در عمل به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی و اجتماعی شدن آنلاین ارائه می‌کند.

19تیر

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

Advantages of iBeacon in Retail

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

01تیر

سه اصل وفاداری و نگه داری مشتریان خرده فروشی

Three principles of retail customers loyalty

سه اصل وفاداری و نگه داری مشتریان خرده فروشی

وفاداری مشتری در صنعت خرده فروشی بسیار حائز اهمیت است. مدیران و صاحبان خرده فروشی به دنبال راه های جدید برای حفظ مشتریان، خوشحال کردن مشتریان و ترغیب آن ها به بازگشت مجدد به فروشگاه هستند. استفاده از برنامه های وفاداری و یا ارائه تخفیف های منحصر به فرد به هر مشتری می تواند برخی از این راه ها باشد. بدیهی است که هزینه به دست آوردن مشتری جدید بیشتر از هزینه نگه داری مشتریان فعلی است ( حدود 5 برابر). مدیران و صاحبان کسب و کار بایستی بر روی رضایت مشتریان فعلی و حفظ و وفادار ساختن آن ها سرمایه گذاری کنند. چهار اصل زیر می تواند صاحبان کسب و کار را برای حفظ و نگه داری مشتریان کمک کند:

22خرداد

دو راه برای افزایش فروش خرده فروشی و افزایش وفاداری مشتری

دو راه برای افزایش فروش خرده فروشی و افزایش وفاداری مشتری

فدراسیون ملی خرده فروشی آمریکا (NRF) فصل تعطیلات را به عنوان فصل اوج فروش خرده فروشی ها تعریف می کند. برای بسیاری از خرده فروشی ها ماه های تعطیل مانند تابستان می تواند درآمد بیشتری را نسبت به سایر ماه ها برای آن ها به همراه بیاورد. بنابراین خرده فروشان باید از این فرصت طلایی استفاده کنند و وفاداری را در مشتریان شان تقویت نموده و فروش خود را افزایش دهند.