دریافت نمایندگی نرم افزار سبز

شرکت سبز افزار آریا با همکاری جمعی از فعالین حرفه نرم‌افزار و با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات، در سال ۱۳۸۳ خورشیدی، فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون با حدود دو دهه فعالیت، هزاران کاربر در قالب صدها کسب وکار، از راهکارهای نرم‌افزاری و خدمات شرکت استفاده می‌نمایند. سبزافزار در طول این سال‌ها، با تلاش متخصصین مجرب و همچنین همراهی مشتریان ارزشمند خود، در زمینه ارائه راهکارهای جامع نرم‌افزاری جهت مدیریت یکپارچه و کارآمد فروشگاه‌های بزرگ و متوسط در سطح ایران بسیار موفق بوده است و توانسته جایگاه خود را بعنوان یکی از شرکت‌های برتر ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای فروشگاهی در بازار تثبیت کند.

اکنون، به پشتوانه سال‌ها تلاش و کسب اعتبار، شرکت سبزافزار آریا جهت گسترش عرصه‌ی ارائه‌ی محصولات و خدمات خود، از شما عزیزان در زمینه‌ی ارائه خدمات فروش و پشتیبانی، دعوت به همکاری می‌نماید.

کسب درآمد و اعتبار
با اخذ نمایندگی سبزافزار

پذیرش نمایندگی فروش و پشتیبانی

دریافت نمایندگی رایگان

یکی از رایج‌ترین روش‌های گسترش کسب‌وکار، اخذ نمایندگی است که با وجود چالش‌هایی که به همراه دارد، یکی از بهینه‌ترین راه‌هاست. دریافت نمایندگی می‌تواند به‌عنوان راهی سریع و ساده برای شناخته‌شدن و اعتبار یافتن یک برند، محصول یا خدمات معتبر در بازار شناخته شده باشد.

دریافت نمایندگی

با پیوستن به شبکه نمایندگان سبزافزار از پشتوانه ۲۰سال تجربه و اعتبار در پیشبرد سریع‌تر اهداف کسب و کار خود بهره‌مند شوید. برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی یا با کارشناسان ما در سبزافزار تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید.

ثبت درخواست دریافت نمایندگی نرم‌افزار سبز

برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی با کارشناسان ما در سبزافزار تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید.
۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰ داخلی ۱۲۲
درخواست اخذ نمایندگی

مزایای دریافت نمایندگی سبزافزار

اخذ نمایندگی راه‌حلی امن و تضمینی برای رسیدن به کسب‌وکار پرسود و دائمی در ایران عنوان می‌شود. یکی از ویژگی‌های اخذ نمایندگی، جلوگیری از ریسک‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌وکار مستقل خود و همچنین هزینه‌های راه‌اندازی آن است. به عبارتی با اخذ نمایندگی، به‌عنوان نماینده یک برند معتبر، شما محصولات یا خدمات این برند را به مشتریان خود ارائه می‌دهید و از فروش این محصولات به‌عنوان سودآورترین راه کسب درآمد برای خود بهره می‌برید.
افزایش چشمگیر درآمد از طریق فروش یکی از قویترین نرم‌افزارهای فروشگاهی
دریافت آموزش رایگان نرم‌افزار
بهره‌مندی از آموزش‌های رایگان فروش
مشارکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تبلیغاتی سبزافزار
امکان استفاده از سایر پلتفرم‌های تبلیغاتی سبزافزار
معرفی اطلاعات تماس نماینده در وبسایت سبزافزار

مراحل دریافت نمایندگی در سبزافزار

برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

شرایط دریافت نمایندگی سبزافزار

  • ارسال مدارک درخواستی
  • تکمیل فرم ثبت درخواست اخذ نمایندگی
  • پایبندی به تعهدات همکاری با سبزافزار
  • مشارکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تبلیغاتی سبزافزار
  • حضور در دوره‌های آموزشی فروش و پشتیبانی

ثبت درخواست نمایندگی

    تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.