پذیرش نمایندگی سبز افزار

شرکت سبز افزار آریا با همکاری جمعی از فعالین حرفه نرم‌افزار و با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ خورشیدی آغاز کرد. اکنون با حدود دو دهه فعالیت، هزاران کاربر در قالب صدها کسب وکار، از راهکارهای نرم‌افزاری و خدمات شرکت استفاده می‌نمایند. سبزافزار در طول این سال‌ها، با تلاش متخصصین مجرب و همچنین همراهی مشتریان ارزشمند خود، در زمینه ارائه راهکارهای جامع نرم‌افزاری جهت مدیریت یکپارچه و کارآمد فروشگاه‌های بزرگ و متوسط در سطح ایران بسیار موفق بوده است و توانسته جایگاه خود را بعنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای فروشگاهی در بازار تثبیت کند.

اکنون، به پشتوانه سال‌ها تلاش و کسب اعتبار، شرکت سبزافزار آریا جهت گسترش عرصه‌ی ارائه‌ی محصولات و خدمات خود، از شما عزیزان در زمینه‌ی ارائه خدمات فروش و پشتیبانی، دعوت به همکاری می‌نماید.

کسب درآمد و اعتبار
با اخذ نمایندگی سبزافزار

پذیرش نمایندگی فروش و پشتیبانی

یکی از روش‌های افزایش فروش و اعتبار در بازار، همراهی با یک برند معتبر و مورد اعتماد در بین کسب و کارهاست. اخذ نمایندگی فروش و پشتیبانی محصولات یک شرکت معتبر یکی از بهینه‌ترین راههاست.

با پیوستن به شبکه نمایندگان سبزافزار از پشتوانه ۲۰سال تجربه و اعتبار در پیشبرد سریعتر اهداف کسب و کار خود بهره‌مند شوید. برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی با ما در ارتباط باشید.

ثبت درخواست نمایندگی

برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی با کارشناسان ما در سبزافزار تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید.
۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰ داخلی ۱۲۲
درخواست اخذ نمایندگی

مزایای اخذ نمایندگی سبزافزار

افزایش چشمگیر درآمد از طریق فروش یکی از قویترین نرم‌افزارهای فروشگاهی
دریافت آموزش رایگان نرم‌افزار
بهره‌مندی از آموزش‌های رایگان فروش
مشارکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تبلیغاتی سبزافزار
امکان استفاده از سایر پلتفرم‌های تبلیغاتی سبزافزار
معرفی اطلاعات تماس نماینده در وبسایت سبزافزار

شرایط اخذ نمایندگی سبزافزار

  • ارسال مدارک درخواستی
  • تکمیل فرم ثبت درخواست اخذ نمایندگی
  • پایبندی به تعهدات همکاری با سبزافزار
  • مشارکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تبلیغاتی سبزافزار
  • حضور در دوره‌های آموزشی فروش و پشتیبانی

مراحل اخذ نمایندگی در سبزافزار

ثبت درخواست نمایندگی

    تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.