آغاز همکاری شرکت سبز افزار آریا با مرکز خرید رزمال

سبزافزار
آخرین به روز رسانی ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
رزمال
زمان مطالعه: 3 دقیقه

مجتمع تجاری، اداری، تفریحی و خدماتی / رزمال

پروژه مجتمع تجاری، اداری ،فرهنگی ، ورزشی وخدماتی رزمال با زیر بنای بیش از ۲۰۰۰۰۰ متر مربع در ۲۵ طبقه و دارای کاربری های متنوع از جمله تجاری ، اداری ، فرهنگی ، تفریحی و ورزشی در منطقه۲۲ تهران و با چشم اندازی بسیار زیبا به سوی دریاچه خلیج فارس ، آماده بهره برداری است که کاربری طبقات مختلف به شرح ذیل میباشد :

۵ طبقه پارکینگ در زیر زمین بهمراه ، مجموعه ورزشی و استخر و کارواش در طبقات ۵- ، ۴- و -۳ پنج طبقه تجاری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، سالن های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری ) دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری اداری با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس و مجموعه آبشار و پارک جنگلی چیتگر

روز پنج شنبه دوم تیرماه ۱۴۰۱ طی مراسمی ویژه جشن شروع همکاری شرکت سبزافزار آریا با مجموعه معظم مرکز خرید رزمال برگزارشد. در این مراسم که با حضور مدیران ارشد و مدیران اجرایی دو شرکت برگزار گردید جناب آقای مهندس کهن مدیر عامل شرکت سبز افزار آریا توضیحات مبسوطی در خصوص برنامه ها و اهداف شرکت سبز افزار ارائه نمودند.

سبزافزار و رزمال

همچنین در خصوص اجرای موفق این پروژه نیز همکاری دو طرفه را ضامن موفقیت آن معرفی نموده و اعلام نمودند که مدیران و مهندسین شرکت سبزافزار تمام تلاش خود را در مراحل استقرار و بهره برداری از راهکار یکپارچه نرم‌افزاری سبز در مجموعه معظم مرکز خرید رزمال خواهند داشت.

رزمال

جناب آقای مهندس صفایی فر مالک و مدیریت محترم مرکز خرید رزمال نیز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت سبزافزار اظهار امیدواری کردند که این پروژه سرآغاز همکاری های گسترده در آینده گردد و اظهار نمودند که مدیران و کارکنان هر دو مجموعه آماده اند تا با همراهی و همدلی یکدیگر، موجبات پیشرفت های چشمگیری را برای سازمان های خود رقم بزنند.

مهندس صفایی

در ادامه آقای مهندس قدیری مدیر پشتیبانی و آقای مهندس ولیعهدی مدیر تولید نرم افزارهای فروشگاهی شرکت سبزافزار به تشریح طرح مدیریت پروژه و معرفی فرایندهای اصلی این پروژه پرداختند.

مهندس قدیری مهندس ولیعهدی

مراسم KICK OFF Meeting پروژه معظم رزمال با جلسه پرسش و پاسخ حاضرین پایان یافت و اجرای پروژه پیاده سازی نرم افزارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی سبز در این شرکت رسماً آغاز شد.

همکاری سبزافزار و رزمال

دیدگاه ها

دیدگاه خود را ارسال کنید :

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
تلگرام سبزافزار
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.