فروش فوق العاده ” هایپر می ” از اولین روز افتتاح

هایپرمی
زمان مطالعه: 2 دقیقهفاز اول فروشگاه “هایپر می”روز پنجشنبه ۹۱/۰۴/۲۲ در مجتمع مگامال واقع در شهرک اکباتان افتتاح شد و اولین روز فروش رسمی خود را تجربه کرد. علی رغم اینکه اطلاع رسانی در رسانه ها برای افتتاح این فروشگاه بزرگ انجام نشده بود ولی با استقبال چشمگیر مشتریان در شب اول فروش خود مواجه شد و با برنامه ریزی های انجام شده و استفاده از تجهیزات فروشگاهی مدرن در پایانه های فروش سیل جمعیت حاضر در فروشگاه با کمترین تعلل، خرید خود را با رضایت انجام دادند.
هایپرمی افتتاحیه
هایپرمی افتتاحیه
گردآوری تنوع کالایی بالا شامل انواع خوراکی، آشامیدنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، نان و شیرینی، آرایشی، بهداشتی و مواد و لوازم شوینده با کیفیت بالای محصول و از بهترین برندها که به نحوی زیبا چیدمان شده بود به همراه قیمت مناسب و تخفیفات ویژه کالا تا بیش از ۳۰ درصد ، موجب استقبال بی نظیر مشتریان از این مجموعه شده بود.
هایپرمی افتتاحیه
هایپرمی افتتاحیه
بنابر نظرسنجی ای که از مراجعین بعمل آمد از دیگر مواردی که رضایت مشتریان را به همراه داشت، می توان به ارائه خدمات و سرویس مناسب، پارکینگ وسیع و مکانیزه و نیز برخورد شایسته کارکنان و صندوقداران که با روی گشاده و احترام از مشتریان استقبال و آنها را راهنمایی می کردند اشاره نمود. یکی دیگر از مواردی که در میان سیل جمعیت به چشم می خورد بازی و شادی کودکان با وسایل سرگرمی بود که در محیط فروشگاه فراهم شده بود.
وسایل بازی کودکان
وسایل سرگرمی کودکان

دیدگاه ها

دیدگاه خود را ارسال کنید :

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
تلگرام سبزافزار
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.