abrano+

افتتاح شعبه ۲۶ فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی شیراز در مجتمع تفریحی، فرهنگی، تجاری مشیر

سبزافزار
آخرین به روز رسانی ۲۵ بهمن ۱۴۰۱
هایپرمی شیراز
زمان مطالعه: 3 دقیقههایپرمی شیراز

افتتاح شعبه ۲۶ فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی شیراز در مجتمع تفریحی، فرهنگی، تجاری مشیر

با حضور جمعی از مسئولان استان فارس و شهروندان شیرازی، فاز نخست پروژه تفریحی، فرهنگی و تجاری مشیر به بهره‌برداری رسید. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سپهر فارس شامگاه پنج‌شنبه ۲۷ آبان در آیین افتتاح و گشایش این مجموعه، گفت: پروژه مشیر به عنوان یک کلان پروژه موجب رونق بخشی به بازسازی و نو زنده سازی بافت فرسوده در کلانشهر شیراز شده است.

هایپرمی شیراز

محمدرضا دیهیمی افزود: این پروژه با ٧۵ هزار مترمربع زیربنا، ٩٠٠ واحد پارکینگ و ٣۵٠ واحد تجاری و دارا بودن بزرگترین بام سبز در جنوب کشور، با سرمایه گذاری بالغ بر ۴٠٠ میلیارد تومان احداث شده است. وی خاطر نشان کرد: در همین راستا بزرگترین هایپرمارکت جنوب کشور با بهره مندی از پارکینگ‌های مناسب و مورد نیاز نیز در این مجموعه راه‌اندازی شده است. دیهیمی گفت: پارکینگ مجتمع تجاری مشیر در چهار طبقه و با ظرفیت ۱۰۰۰ دستگاه خودرو به صورت کاملا مکانیزه طراحی شده است.

منصور عالی‌پور، مدیرعامل فروشگاه‌ زنجیره‌ای هایپرمی با بیان اینکه بزرگترین فروشگاه این شرکت در این مجموعه راه‌اندازی شده است، گفت: فروشگاه هایپرمی شیراز بیست و ششمین شعبه فروشگاهی هایپرمی با وسعت ٧ هزار متر مربع است که در آن ۴٠ هزار قلم کالا با تنوع بالا در آن عرضه خواهد شد.

هایپرمی-شیراز

او از راه‌اندازی دپارتمان‌های فروش متعدد در فروشگاه هایپرمی شیراز خبر داد و گفت: تنوع کالا و تخفیف‌های مضاعف به ویژه برای اعضای باشگاه وفاداران هایپرمی از دیگر ویژگی‌های مجموعه هایپرمی در شیراز است. عالی‌پور خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی فروشگاه هایپرمی در این مجموعه برای ٣٠٠ نفر اشتغالزایی انجام شده که این میزان به ۵٠٠ نفر اشتغال خواهد رسید.

او ادامه داد: حضور برند شناخته شده هایپرمی با بیش از ۲۵ شعبه در سراسر کشور در هایپرمارکت هشت هزار متر مربعی مشیر که در طبقه منفی یک واقع شده است موجب خواهد شد تا مراجعان با صرفه جویی در وقت و هزینه اوقاتی خوب و پر نشاط را تجربه کنند.

فروشگاه های زنجیره ای Hyper Me (هایپر می) با همکاری ، مشاوره و اجرای سیستم های نرم افزاری جامع و یکپارچه ی مالی – بازرگانی و مدیریت فروش شرکت سبز افزار آریا ، راه اندازی و افتتاح شده است. شرکت سبز افزار با ارائه راهکارها و راه حل های کسب و کار ، متناسب و مطابق با سیاست ها و نیازهای مجتمع فروشگاهی هایپر می ، سیستم های جامع مدیریتی و مالی – بازرگانی خود را سفارشی سازی کرده و محصول نرم افزاری نهایی در حداقل زمان ممکن و در کمتر از دو ماه از آغاز این پروژه بزرگ، آماده بهره برداری گردیده است.

می توانید مقاله اولین شعبه هایپرمی را مطالعه کنید و اطلاعات کسب کنید
کتاب جامع ۱۰ شاخص کلیدی عملکرد در خرده فروشی را مطالعه فرمایید مشاهده کتاب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را ارسال کنید :

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
تلگرام سبزافزار
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.