طرح کالابرگ الکترونیکی

سبزافزار
آخرین به روز رسانی ۱۵ مهر ۱۴۰۲
کالابرگ الکترونیکی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کالابرگ الکترونیکی چیست؟

در طرح کالابرگ الکترونیکی، سرپرست خانوار امکان خرید کالاهای اساسی با استفاده از کارت یارانه خود به قیمت مصوب دولت را دارد. این طرح با تکیه بر اعتبار واریزی ماه بعد برنامه‌ریزی شده‌است. دولت بر اساس مصوبه مجلس، از کالابرگ الکترونیکی برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استفاده می‌کند و در این مسیر، سامانه سهمیه‌بندی کالاهای اساسی توسط بانک مرکزی، با بهره‌گیری از کارت بانکی و کد ملی آماده شده است.

کالابرگ در میان مردم با عنوان کوپن دیجیتال شناخته می‌شود که تمامی سرپرستان خانواری که در فاصله دهک ۱ تا ۹ معیشتی بوده و ماهانه یارانه نقدی دریافت می‌کنند، شامل این طرح خواهند بود.

طرح کالابرگ الکترونیکی ۱۱ گروه کالایی؛ شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم‌مرغ، ماکارونی، قند و شکر، گوشت گوساله را شامل می‌شود که امکان خرید از میان کالاهای متفاوت با برندهای مختلف هم برای سلایق متفاوت شهروندان درنظر گرفته شده‌است؛ به گونه‌ای که اختلاف میان قیمت کالاهای انتخابی با قیمت کالاهای مرجع و یا تفاوت در وزن کالای انتخابی و میزان تحت پوشش، توسط مردم پرداخت می‌شود.

نحوه ثبت نام جهت استفاده از کالابرگ الکترونیکی

برای بسیاری از متقاضیان روش ثبت نام کالابرگ الکترونیکی یارانه سوال برانگیز بوده است؛ خوشبختانه این طرح، نیازی به ثبت نام کالابرگ یارانه ندارد و بدین ترتیب، کارت سرپرست خانوار، به صورت خودکار و بدون نیاز به ثبت نام کالابرگ، ۳۵ روز پیش از واریز رایانه، شارژ شده و قابل استفاده است.

ارائه خدمات کالابرگ الکترونیکی درفروشگاه‌ها با پیاده‌سازی نرم‌افزار سبز

در راستای تلاش برای رفاه شهروندان، سبزافزار نیز امکان اتصال نرم‌افزار فروشگاهی سبز به سامانه کالابرگ الکترونیکی را فراهم کرده تا در زمان صدور فاکتور، مشتریان از این قابلیت بهره‌مند شوند و کالاهای اعلام شده را با استفاده از کالابرگ الکترونیکی تسویه کنند. بسیاری از شعب فعال با نرم‌افزار سبز در سراسر کشور، جزو فروشگاه‌های مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی هستند و کافیست پس از انتخاب کالاهای مورد نظر خود، به صندوقدار اعلام کنید که قصد استفاده از کالابرگ یارانه خود را دارید.

چنانچه تمایل به پیاده‌سازی و اتصال نرم‌افزار خود به سامانه کالابرگ الکترونیکی دارید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

سامانه کالابرگ
اتصال نرم‌افزار به سامانه کالابرگ الکترونیک

در صورتی که صاحب کسب و کار و فروشگاهی هستید می توانید امکانات و ویژگی های نرم افزار فروشگاهی مربوط به ارتباط کالابرگ را مشاهده فرمایید.

سامانه کالابرگ
نرم افزار صندوق فروشگاهی
اگر دارای کسب‌وکار فروشگاهی هستید، میتوانید اطلاعات جامعی راجع به صندوق فروش کسب کنید نرم افزار صندوق فروش

دیدگاه ها

دیدگاه خود را ارسال کنید :

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
تلگرام سبزافزار
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.