abrano+

اتصال نرم‌افزار فروشگاهی سبز به سامانه کالابرگ الکترونیکی

نرم افزار صندوق فروشگاهی

کالابرگ الکترونیکی

اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با هدف تمرکز بر روی سبد غذایی مردم بوده است تا نیاز مردم را در حد قابل قبولی تامین کند و همه افراد مشمول دریافت یارانه را تحت پوشش قرار داده است. در این طرح ۱۱ قلم کالای موردنیاز عموم در قالب کالابرگ الکترونیکی در اختیار مردم قرار می‌گیرد و سرپرست خانوار با هر کدام از کارت‌های بانکی خود که به فروشگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات کالابرگ الکترونیکی مراجعه کنند، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

دریافت مشاوره رایگان

  سامانه کالابرگ الکترونیکی در نرم‌افزار سبز

  سبزافزار امکان اتصال به سامانه کالابرگ را در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی خود ایجاد کرده تا فروشگاه‌هایی که از صندوق سبز استفاده می‌کنند، به راحتی خدمات کالابرگ الکترونیکی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

  برای استفاده از طرح کالابرگ، نیازی به ثبت‌ اطلاعات خاصی از مشتریان نیست و در صورت درخواست مشتریان فروشگاه، برای پرداخت با استفاده از کالابرگ الکترونیکی، تنها کافیست صندوقدار هنگام صدور فاکتور به صورت زیر عمل کند.

  کالابرگ الکترونیک
  هنگام صدور فاکتور، پس از انتخاب گزینه کارت‌ الکترونیکی امکان انتخاب طرح موردنظر وجود دارد.
  با انتخاب گزینه کالابرگ الکترونیکی و دریافت یکی از اطلاعات مشتری مانند شماره ملی یا شماره تلفن همراه، امکان استعلام پرداخت وجود دارد. که با استعلام مبلغ قابل استفاده از کالابرگ مشتری از مبلغ فاکتور کسر شده و باقیمانده برای پرداخت محاسبه می‌شود.
  بسیاری از فروشگاه‌ها در سراسر ایران که مجهز به صندوق فروشگاهی سبز هستند، از امکان اتصال به کالابرگ استفاده می‌کنند.

  درخواست مشاوره رایگان

  برای اطلاع از ویژگیهای فنی محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا وارد لینک شوید.
  ۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰ داخلی ۱۲۴ و ۱۲۱
  درخواست مشاوره رایگان
  تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.