چرا پاور بی آی ( Power BI )

توانمند سازی سازمان در کشف بینش های پنهان در داده ها

گارتنر موسسه ای تحقیقاتی در زمینه فعالیت های به روز بوده و نمودارهای گرافیکی از یک الگوی معمول ایجاد می کند که با هر فناوری یا نوآوری جدید بوجود می آید. هر ساله، گارتنر بیش از 90 چرخه در حوزه های مختلف ایجاد می کند تا راهی برای ردیابی بلوغ فناوری و پتانسیل آینده برای مشتریان باشد

موسسه گارتنر بر اساس دو خصوصیت و معیار فناوری های به روز را بررسی میکند .
  • میزان تکامل اهداف کلی
  • قدرت اجرای اهداف

در حال حاضر پی ریزی پلتفرم هوش تجاری مبتنی بر بسته هوش تجاری مایکروسافت پیشنهاد می شود که برای 12 سال متوالی جزو رهبران حوزه Analytical and Business Intelligence Platforms (پلتفرم‌های تحلیل و هوش تجاری) و همینطور برای 6 سال متوالی از سال 2016 تا به اکنون در سال 2021 به عنوان برترین رهبر این حوزه از سوی موسسه تحقیقاتی رسمی و معتبر گارتنر ارزیابی و شناخته شده است.

مایکروسافت پلتفرم هوش تجاری خود را در دو حوزه On-premises (درون سازمانی) و پاور بی‌آی سرویس مایکروسافت (Microsoft Power BI Service) در Cloud Azure سامانه ابری مایکروسافت توسعه می دهد و به صورت منظم در دوره‌های زمانی مشخص یک و نیم تا سه ماهه قابلیت‌ها و امکانات جدید به محصولات خود اضافه و بروز رسانی می کند.

power bi

در حوزه پاور بی‌آی (Power BI) سرویس مایکروسافت سازمان به قابلیت‌ها و امکانات بی‌شماری مانند هوش مصنوعی مایکروسافت، الگوریتم‌های آماده یادگیری ماشین Machine Learning، متن کاوی Text Mining، پشتیبانی از حجم بالای هر دیتاست تا G ۱۰ با فشرده سازی، بروز رسانی اطلاعات بصورت Incremental افزایشی، ساخت داشبورد بلادرنگ Real Time، DataFlow و بسیاری از امکانات دیگر دسترسی خواهد داشت.

اگر سوالی در رابطه با سامانه هوش تجاری دارید می توانید از طریق صفحه درخواست دمو با ما در ارتباط باشید و یا با شماره تماس های شرکت تماس حاصل فرمایید.

همانطور که گفته شد سرویس مایکروسافت در حوزه Power BI با اینکه امکانات بسیار بالا و کاربردی در اختیار قرار میدهد، اما باید در نظر داشت نسخه Pro آن برای سازمان بسیار هزینه بر بوده و مبحث تحلیل و شکل دهی بر روی داده های عظیم را سخت می کند .

شرکت سبز افزار آریا با تولید و طراحی نرم افزار هوش تجاری اختصاصی برای سازمان های کوچک و بزرگ توانسته است بینش عمیق را در تمامی بعد های سازمان ایجاد نموده و کاهش هزینه ها و افزایش سود را برای مشتریان خود به ارمغان آورد .

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.