راهکارهای اصناف سبز افزار

راهکاراصناف

شرکت سبز افزار آریا با در نظر گرفتن نیازهای متفاوت اصناف مختلف، سامانه مدیریتی جامع و دقیقی را برای کسب و کارها ارائه داده است. اگرچه پایه اساسی سیستم‌های مالی همه اصناف مشابه یکدیگرند، اما هر صنف دارای نیاز خاص خود نیز هست که در نظرگرفتن و پیاده‌سازی آن در نرم‌افزار ، بر سرعت و دقت عملیات در کسب و کار تاثیرگذار است.

شرکت سبز افزار آریا با بیش از ۲۱ سال تجربه در تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری و با داشتن سبد متنوعی از کاربران در صنوف مختلف، تلاش کرده تا محصولاتی را مناسب برای هر صنف آماده کند. در ادامه لیست برخی از اصنافی که تحت پوشش نرم‌افزار یکپارچه فروشگاهی سبز افزار قرار گرفته‌اند، ارائه شده است.

دریافت مشاوره رایگان

  راهکار خاص هایپرمارکت‌ها

  مدیریت یک فروشگاه با توجه به حجم فعالیت و تراکنش‌های آنها چالش بزرگی برای صاحبان این کسب‌وکارهاست. در عصر تکنولوژی استفاده از نرم‌افزار برای صورتحساب، موجودی، بازاریابی و به طور کلی مدیریت فروشگاه به یک ضرورت تبدیل شده است. نرم‌افزار سبز امکان اجرای عملیات یکپارچه و افزایش بهره‌وری را فراهم می‌کند تا با پیاده‌سازی این راهکارها، کسب‌وکار شما با بهبود عملکرد تجربه‌ی بهتری را به مشتری ارائه دهند.

  اطلاعات بیشتر

  راهکار خاص فروشگاه‌های پروتئینی

  در فروشگاه‌های پروتئینی فرایندهای خاصی از جمله تجزیه کالاهای ورودی و تبدیل به کالاهای دیگر و همچنین ترکیب چند کالا با یکدیگر و تولید کالاهای جدید استفاده می‌شود ما در راهکار یکپارچه فروشگاهی سبز‌افزار برای این امر استفاده از اسناد خودکار یا دستی را طراحی کرده‌ایم که به کاربران کمک می‌کند این فرآیندها را بصورت مطلوبی مدیریت کنند.

  اطلاعات بیشتر

  راهکار خاص فروشگاه‌های نان و شیرینی

  فروشگاه‌های نان و شیرینی نیز جزو اصنافی هستند که ارتباط با ترازو به علت داشتن کالاهای فله‌ای اهمیت بسیاری دارد. ثبت اطلاعات مشتریان، امکان تعامل بهتر با مشتری، ارائه خدمات بهتر، ثبت داده‌های فروش، انبار و …، صرفه‌جویی در زمان و نیروی کار و … تنها بخشی از مزایای این نرم افزار است که سبزافزار در اختیار این صنف قرار می‌دهد.

  اطلاعات بیشتر

  راهکار خاص رستوران و فست‌فودها

  در مدیریت رستوران و فست‌فود عرضه‌ی غذای باکیفیت به مشتری تنها عامل رضایت او نیست بلکه رویکردهای مدیریتی در کنار آن این موفقیت را تضمین می‌کند. سبزافزار با ارائه خدماتی مثل استفاده از کالر آی دی برای فروش‌های تلفنی، امکان تخصیص میز به مشتری، امکان سفارش گرفتن از مشتری توسط صندوق فروش سیار، دلیوری و ارسال کالا توسط پیک و قابلیت‌های دیگر در این راه به شما کمک می‌کند.

  اطلاعات بیشتر

  راهکار خاص فروشگاه‌های لوازم‌خانگی و مبل و فرش

  فروشگاه‌های لوازم‌خانگی، مبل و فرش به دلیل نوسان قیمت بازار نیازمند امکانات خاص برای مدیریت فروشگاه خود هستند. سبزافزار راهکاری را طراحی کرده تا آن‌ها بتوانند طرح‌های ویژه فروش اقساطی را برنامه‌ریزی کنند، از بارکد مرجع برای پیگیری و ردیابی کالاها استفاده کنند، ارسال و تحویل کالاها برای مشتریان را مدیریت کنند و به امکانات بسیاری دسترسی داشته باشند.

  اطلاعات بیشتر

  راهکار خاص فروشگاه‌های پوشاک و کفش و چرم

  امروزه مدیریت فروشگاه‌های پوشاک، کفش و چرم با توجه به رقابت در فضای مجازی سخت‌تر شده است بنابراین برای مدیریت فروشگاه لازم است فرآیند خرید را برای مشتریان لذت‌بخش‌تر کرد. سبزافزار برای مدیریت بهتر این قبیل فروشگاه‌ها امکانات متنوعی را براساس گروه‌بندی کالا در اختیار این کسب‌وکار قرار می‌دهد.

  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول

  با توجه به انعطاف سیستم‌های فروشگاهی سبزافزار و انتخاب سیستم‌ها مطابق با نیاز فروشگاه‌ شما، برای اطلاع از قیمت نیاز هست که با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و یا جهت تماس با شما اطلاعات خود را وارد نمایید.

  لینک درخواست دمو

  با توجه به تنوع در امکانات و انعطاف در پیاده‌سازی، این نرم‌افزار می‌تواند در فروشگاههای میان‌رده پیاده‌سازی شود و با توجه به یکپارچگی سیستم و سیستمهای مدیریت مرکزی قدرتمند، امکان پیاده‌سازی در فروشگاههای زنجیره‌ای بزرگ را دارد.

  • صندوق فروش
  • مدیریت بازرگانی و سفارشات خرید
  • مدیریت کالا و موجودی انبار
  • مدیریت حسابداری و مالی
  • مدیریت ارتباط با مشتری
  • سامانه باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری
  • مدیریت کارکنان و کاربران
  • مدیریت ارسال کالا
  • مدیریت گزارشات و داشبوردهای تحلیلی
  • هوش تجاری
  • تجارت الکترونیکی

  برای اطلاع کامل از امکانات مورد نیاز خود در سیستم فروشگاهی سبزافزار، لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و یا اینکه اطلاعات خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

  سوال های متداول نرم افزار فروشگاهی

  ارزش آفرینی برای مشتریان

  آقای نظری، مدیر فروشگاه بهنوش می‌گوید:


  تفاوت در سیستم مدیریت فروشگاه پس از پیاده‌سازی نرم‌افزار سبز، در سرعت عملکرد و اجرایی شدن فرآیندهای فروشگاه و همچنین کاهش چشمگیر خطای انسانی کاملا مشهود است.

  آقای پرویزی، مدیریت فروشگاه هایپرسی می‌گوید:


  پیاده‌سازی نرم‌افزار و به‌کارگیری فرآیند پیشنهادی سبزافزار توانسته مشکلات انبارگردانی فروشگاه را برطرف کند.

  خانم محمودی، مدیر فروشگاه زنجیره ای کلانا می‌گوید:


  گزارشات تحلیلی و دقیق سبزافزار در مدیریت صحیح شعب فروشگاه، پاسخگویی به مشتریان و همچنین کاهش زیان مجموعه بسیار کارساز بوده است.

  آقای کارگر، مدیر بازرگانی فروشگاه تعاونی وزارت تعاون می‌گوید:


  یکی از مزیت‌های نرم‌افزار سبز، رابط کاربری ساده و جذاب آن است، همچنین امکان شخصی‌سازی ویژگی‌های برنامه براساس نیاز فروشگاه، فعالیت‌های ما را تسهیل کرده‌است.

  برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

  تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.