نرم‌افزار ارتباط با سامانه مودیان

سامانه مودیان
اتصال به سامانه مودیان و ارسال صورتحساب الکترونیکی مطابق با ضوابط تعیین شده قانونگذار، برای پیشگیری از ضرر و زیان مالی و رعایت قوانین مالیاتی، از دغدغه‌های صاحبین کسب‌وکارهاست. استفاده از یک نرم‌افزار مالی که فرآیندهای پیچیده مالی فروشگاه‌ها را پوشش دهد و همچنین قابلیت اتصال به سامانه مودیان مالیاتی را داشته باشد، یکی از امن‌ترین انتخاب‌هاست.

دریافت مشاوره رایگان

  اتصال نرم‌افزار سبز به سامانه مودیان

  راهکار نرم‌افزار فروشگاهی سبز قابلیت اتصال مستقیم به سامانه مودیان برای ارسال صورت‌حساب الکترونیکی را دارد. اتصال نرم‌افزار سبز به سامانه مودیان امکاناتی را برای مودیان فراهم می‌کند که علاوه بر افزایش دقت و سرعت، در هزینه و زمان نیز صرفه‌جویی می‌کند.

  در نرم‌افزار سبز، ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان مالیاتی، توسط خود مودی و یا با استفاده از شرکت معتمد امکانپذیر است. برای ارسال صورتحساب الکترونیکی توسط مودی، از منوی زیر در نرم‌افزار سبز می‌توانید استفاده کنید.

  نرم-افزار-اتصال-به-سامانه-مودیان
  همچنین در صورت نیاز امکان استعلام برای بررسی مجدد صورتحساب‌های ارسال شده نیز وجود دارد.
  نرم-افزار-اتصال-به-سامانه-مودیان
  برای ارسال صورتحساب الکترونیکی از طریق شرکت معتمد، از منوی زیر در نرم‌افزار سبز می‌توانید استفاده کنید. در این قسمت می‌توانید اطلاعات ارسالی را آماده‌سازی و به سهولت ارسال کنید، همچنین می‌توانید نتیجه‌ی عملیات انجام شده را با کلیک پیگیری و یا ذخیره نمایید.
  نرم افزار اتصال به سامانه مودیان
  توجه داشته باشید که روند فوق در هر دو حالت، نه‌تنها برای اسناد فروش بلکه برای اسناد برگشت از فروش نیز قابل اجرا است.

  درخواست مشاوره رایگان

  برای اطلاع از ویژگیهای فنی محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا وارد لینک شوید.
  ۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰ داخلی ۱۲۴ و ۱۲۱
  درخواست مشاوره رایگان
  تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.