abrano+

راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها

درخواست دمو دانلود کاتالوگ
در این راهکار ، نرم افزار فروشگاهی سبز برای سوپرمارکت ، سوپر پروتئینی ها و لبنیاتی ها امکانات خاصی را در نظر گرفته است . این صنف با توجه به اینکه مایحتاج اصلی یعنی مواد غذایی و مصرفی روزانه خانوار را تامین می نمایند جزو صنوف پرکار و پر تراکنش است . با توجه به تعداد زیاد کالاها ، به منظور سرعت فروش کالاها در صندوق فروش ، امکان قرائت بارکد توسط بارکد اسکنر فراهم گردیده و چاپ فاکتور نیز روی فیش پرینتر ها انجام می گردد تا هزینه چاپ فاکتور کاهش یابد.
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
از دیگر مواردی که در راهکار سوپرمارکت ها برجسته است امکان ورود سریع کالاها از بانک اطلاعات موجود در دیتا سنتر سبز است و در نتیجه نصب و راه اندازی ، پیاده سازی و بهره برداری از این راهکار می تواند به سرعت انجام گردد . همچنین سیستم سفارش گذاری پیشرفته این امکان را می دهد تا بتوان سفارش های بهینه شده را با توجه به نقطه سفارش داینامیک و گزارش های دقیق سیستم ایجاد کرد و تا تحویل کالا این سفارش ها را ردیابی نمود . امکاناتی چون پروموشن های مختلف روی کالا ، فاکتور ، مشتری ، گروه مشتری و قوانین فروش می تواند به افزایش فروش کمک شایانی بنماید .
یکی از مشکلات بزرگ مدیریت سوپرمارکت ها وجود همزمان یک کالا با دو یا چند قیمت مصرف کننده در فروشگاه است که باعث نارضایتی و از دست رفتن مشتری و همچنین شکایت به تعزیرات بابت گران فروشی می گردد . در نرم افزار فروشگاهی سبز دو امکان وجود دارد که می تواند این مشکل را تا حد زیادی مرتفع کند . یک امکان وجود حک قیمت و جت پرینت است که می توان به تعداد کالاهای قیمت قبلی را به همان قیمت فروخت و با تمام شدن آنها قیمت کالا به صورت خودکار به قیمت جدید تبدیل می گردد . همچنین می توان از امکان چاپ لیبل ترکیبی که شامل کد کالا و قیمت است برای کالاهای قیمت قبلی استفاده نمود .
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
آیا نیاز دارید با راهکارهای اصناف سوپرمارکت و پروتئینی بیشتر آشنا شوید؟

    تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.