راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها

راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها

در این راهکار ، نرم افزار فروشگاهی سبز برای سوپرمارکت ، سوپر پروتئینی ها و لبنیاتی ها امکانات خاصی را در نظر گرفته است . این صنف با توجه به اینکه مایحتاج اصلی یعنی مواد غذایی و مصرفی روزانه خانوار را تامین می نمایند جزو صنوف پرکار و پر تراکنش است . با توجه به تعداد زیاد کالاها ، به منظور سرعت فروش کالاها در صندوق فروش ، امکان قرائت بارکد توسط بارکد اسکنر فراهم گردیده و چاپ فاکتور نیز روی فیش پرینتر ها انجام می گردد تا هزینه چاپ فاکتور کاهش یابد.
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
در این راهکار ، نرم افزار مدیریت سوپرمارکت ، سوپر پروتئینی ها و لبنیاتی ها امکانات خاصی را در نظر گرفته است . این صنف با توجه به اینکه مایحتاج اصلی یعنی مواد غذایی و مصرفی روزانه خانوار را تامین می نمایند جزو صنوف پرکار و پر تراکنش است . با توجه به تعداد زیاد کالاها ، به منظور سرعت فروش کالاها در صندوق فروش ، امکان قرائت بارکد توسط بارکد اسکنر فراهم گردیده و چاپ فاکتور نیز روی فیش پرینتر ها انجام می گردد تا هزینه چاپ فاکتور کاهش یابد.
از دیگر مواردی که در راهکار سوپرمارکت ها برجسته است امکان ورود سریع کالاها از بانک اطلاعات موجود در دیتا سنتر سبز است و در نتیجه نصب و راه اندازی ، پیاده سازی و بهره برداری از این راهکار می تواند به سرعت انجام گردد . همچنین سیستم سفارش گذاری یشرفته این امکان را می دهد تا بتوان سفارش های بهینه شده را با توجه به نقطه سفارش داینامیک و گزارش های دقیق سیستم ایجاد کرد و تا تحویل کالا این سفارش ها را ردیابی نمود . امکاناتی چون پروموشن های مختلف روی کالا ، فاکتور ، مشتری ، گروه مشتری و قوانین فروش می تواند به افزایش فروش کمک شایانی بنماید .
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
راهکار سوپرمارکت، پروتئینی و لبنیاتی ها
یکی از مشکلات بزرگ مدیریت سوپرمارکت ها وجود همزمان یک کالا با دو یا چند قیمت مصرف کننده در فروشگاه است که باعث نارضایتی و از دست رفتن مشتری و همچنین شکایت به تعزیرات بابت گران فروشی می گردد . در نرم افزار فروشگاهی سبز دو امکان وجود دارد که می تواند این مشکل را تا حد زیادی مرتفع کند . یک امکان وجود حک قیمت و جت پرینت است که می توان به تعداد کالاهای قیمت قبلی را به همان قیمت فروخت و با تمام شدن آنها قیمت کالا به صورت خودکار به قیمت جدید تبدیل می گردد . همچنین می توان از امکان چاپ لیبل ترکیبی که شامل کد کالا و قیمت است برای کالاهای قیمت قبلی استفاده نمود .
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.