abrano+
۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰
درخواست دمو

معرفی نسل جدید نرم افزار مدیریت فروشگاه ابرانو+

سبزافزار، با استفاده از تجربه ۲۳ساله فعالیت در صنعت خرده‌فروشی و بکارگیری تجربه طراحی و پیاده‌سازی راهکار جامع فروشگاهی سبز در بزرگترین فروشگاههای کشور نظیر هایپرمی؛ به دست متخصصین جوان تراز اول کشور و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی، نسل جدید نرم افزار مدیریت فروشگاه سبزافزار؛ ابرانو+ را طراحی و ارائه کرده است.
ابرانو+ حاصل بهره‌مندی از سالها تجربه و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی طراحی نرم‌افزار است. همین ویژگی منحصر بفرد، ابرانو+ را راهکار نهایی چالش‌های موجود در فروشگاه‌ها خواهد کرد.

abrano+
همزمان با معرفی ابرانو پلاس و به مناسبت بیست و سومین سال تاسیس شرکت، سبزافزار برای فعالان صنعت رستوران فروش ویژه در نظر گرفته است.
از سالروز تولد سبزافزار؛ ۳۱ اردیبهشت ماه، به مدت ۳۱ روز از تخفیفات ۲۳ تا ۳۱ درصدی خرید نرم‌افزار ابرانو+ بهره‌مند خواهید شد.

زمان باقیست

بخش‌بندی و زیرسیستم‌های ابرانو+

نرم افزار ابرانو پلاس به عنوان یک راهکار آنلاین است که بصورت تحت‌وب و با صندوق ابری طراحی شده است، ماژولهای این نرم‌افزار در دو بخش کلی صندوق فروش و پورتال مدیریت شعب و پایانه‌های فروش ، دسته‌بندی می‌شود.
نرم افزار صندوق فروش ابرانو+ مبتنی بر فناوری ابری و مجهز به پیشرفته‌ترین تکنولوژی برنامه نویسی است. با این رویکرد، صندوق فروش ابرانو را می‌توان روی انواع دستگاه‌های متنوع با سیستم عامل‌های مختلف از جمله ویندوز و اندروید نصب نمود. این نرم افزار می‌تواند روی صندوق‌های فروشگاهی ویندوزی و اندرویدی دسکتاپ، انواع لپ‌تاپ و تبلت‌ ویندوزی و اندرویدی، کیوسک‌های ویندوزی و اندرویدی و همچنین روی موبایل‌ها و کارتخوان‌های اندرویدی و دیگر دستگاه‌ها نصب و مورد استفاده قرار گیرد.
در ساختار و معماری ابرانو+ عملاً در شعب نیاز به سرور وجود نداشته و تنها صندوق فروشگاهی و نرم افزار صندوق فروش تهیه می‌گردد.

دریافت اطلاعات بیشتر دمو
مدیریت لیبل، مدیریت چند قیمتی (جت پرینت)، فرم‌های اعلام نیازمندی و تصویب آن به همراه کارتابل انبارها و عملیات انبار و انبارگردانی برخی از ویژگی‌های پورتال مدیریت شعب و پایانه‌های فروش است. این نرم افزار بصورت یک پورتال تحت وب طراحی شده است و کاربران مختلف در دفتر مرکزی، شعب و انبارها با سطوح دسترسی تعریف شده می‌توانند عملیات حوزه کاری خود را از طریق این پورتال مدیریت نمایند. دسترسی آنلاین در هر زمان و هر مکان به اطلاعات و انجام عملیات باعث سهولت دسترسی و اثربخشی بیشتر فعالیت‌ها می‌گردد. با توجه به طراحی تحت وب، در شعب نیاز به سرور وجود نداشته و تمام عملیات روی سرور مدیریت شعب در دفتر مرکزی و بصورت متمرکز انجام می‌گردد. مشکلاتی از قبیل عدم انتقال اطلاعات بین شعبه و دفتر مرکزی در این نرم افزار حل شده است و مدیران به راحتی و در هر زمان و از هر مکان قادر به ثبت عملیات و دریافت گزارش‌های مربوط به موجودی و فروش بصورت بلادرنگ خواهند بود.

سیستم‌های پورتال مدیریت ابرانو+

مزایا و برتری‌های نرم‌افزار ابرانو+

کاهش هزینه‌های سخت‌افزاری فروشگاه

با توجه به عدم نیاز به سرور فروشگاه در ابرانو+، هزینه سخت‌افزاری سرور فروشگاه حذف می‌گردد. همچنین با توجه به مدل طراحی چند سکو صندوق فروش و قابلیت نصب نرم‌افزار صندوق فروش ابرانو روی هر دستگاه ویندوزی و اندرویدی از جمله کارتخوان‌های اندرویدی، هزینه‌های سخت‌افزاری صندوق فروشگاه به حداقل ممکن تقلیل خواهد یافت.

کاهش هزینه‌های نرم‌افزاری شعب

درابرانو+ هزینه‌ای بابت نرم‌افزار سرور فروشگاه پرداخت نمی‌گردد چون نرم‌افزار مدیریت فروشگاه تحت وب بوده و روی هر دستگاهی از طریق مرورگر وب ارائه می‌گردد. بدین ترتیب عملاً در شعب فقط نرم‌افزار صندوق فروش ابری خریداری و نصب می‌گردد.

دریافت گزارشات ابری بصورت بلادرنگ در هر مکان و زمان

گزارشات متنوع فروش و موجودی کالا در پورتال تحت وب مدیریت شعب و پایانه‌های فروش به صورت آنلاین قابل دستیابی است. این گزارشات از طریق مرورگر روی هردستگاهی و در هر زمانی به راحتی قابل ارائه است.

کارکرد آنلاین و آفلاین صندوق فروش ابری

صندوق فروش ابرانو مبتنی بر فناوری ابری است اما نه اینکه حتماً باید در شرایط آنلاین باشد. با توجه به طراحی و پیاده‌سازی پایگاه داده اختصاصی برای صندوق فروش ابرانو در صورت آفلاین شدن و قطعی شبکه و اینترنت، صندوق‌های فروش بصورت آفلاین صدور فاکتور فروش را انجام داده و فروش بصورت مستمر امکان‌پذیر خواهد بود. پس از رفع مشکل شبکه، فاکتورهای فروش که در صف ارسال قرار داشته‌اند با سرعت به سرور مدیریت شعب در دفتر مرکزی انتقال پیدا خواهند نمود.

نصب روی دستگاه‌های قابل حمل

امروزه دستگاه‌های قابل حمل به یک مزیت در زندگی و همچنین کسب‌و‌کار تبدیل شده‌اند. عمدتاً این دستگاه‌ها مانند انواع تبلت، موبایل، کارتخوان، PDA و موارد دیگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند و با توجه به نصب نرم‌افزار صندوق فروش ابرانو در محیط اندروید، امکان استفاده از این دستگاه‌ها در فروشگاه مقدور می‌باشد. امکان استفاده از کارتخوان اندرویدی به عنوان صندوق فروش علاوه بر کاهش هزینه سخت‌افزاری به عنوان صف‌شکن در زمان‌های شلوغ فروشگاه و یا صندوق بک‌آپ ارزان قیمت در زمان‌های خرابی صندوق اصلی بسیار ارزشمند خواهد بود. همچنین در بخش‌های مختلف مانند دریافت سفارش در محل مشتری، سفارش‌گیر در رستوران، صندوق پیک‌آپ برای جورچین انبار و جمع‌آوری و ارسال سفارش، صدور فاکتور توسط پیک در محل مشتری و بسیاری فرایندهای دیگر می توان از این دستگاه قابل حمل استفاده نمود.

ارتباط با پلتفرم‌های فروش آنلاین

صندوق فروش ابرانو+ با پلتفرم‌های آنلاین مانند اسنپ‌فود، اسنپ‌‌اکسپرس، پینکت و ... بصورت کاملاً یکپارچه ارتباط دارد. استفاده از این پلت‌فرم‌ها در راهکار همه کاناله ابرانو+ باعث افزایش فروش فروشگاه می‌گردد. ارتباط با دیگر پلت‌فرم‌های فروش آنلاین نیز در آینده نزدیک میسر خواهد گردید.

ارتباط با انواع کیف پول‌های اعتباری

صندوق فروش ابرانو+ با سامانه های کارت اعتباری متنوعی ارتباط یکپارچه دارد از جمله کیف پول تارا، اوانو، کیپا، فدکس و دیگر کیف پول‌ها. این امکان باعث افزایش فروش و درآمد فروشگاه‌ها می‌گردد.

دریافت مشاوره رایگان

  ویژگی ها و امکانات خاص نرم افزار ابرانو+

  در نرم افزار پورتال مدیریت شعب و پایانه‌های فروش با توجه به متمرکز بودن داده‌ها در دفتر مرکزی، عملیات اسناد انبار به راحتی و توسط کاربرانی که دسترسی دارند قابل ویرایش خواهد بود.
  لینک درخواست دمو
  صندوق ابرانو+ علاوه بر محیط فروش دارای یک محیط کیوسک است که خود مشتری می‌تواند در یک محیط ساده بصورت سلف‌سرویس اقدام به صدور سفارش یا صدور فاکتور خود و پرداخت از طریق کارتخوان کیوسک نماید.
  نرم‌افزار صندوق فروش ابرانو+ به ترازوهای دیجیتال متنوعی از جمله Dibal، CAS، توزین صدر، رادین و... قابل اتصال است. همچنین این نرم افزار روی دستگاه‌های پوز‌اسکیل نصب شود و کالاهای وزنی از طریق ترازوی متصل به صندوق فروشگاهی پشتیبانی می‌شود. در نتیجه می‌توان کالاهای فله‌ای را از طریق پوز‌اسکیل در فاکتور درج نمود و نیازی به استفاده از برچسب‌های ترازو نیست.
  صندوق فروش ابرانو+ می‌تواند با سایت یا اپلیکیشن فروش آنلاین شما بصورت کاملاً یکپارچه ارتباط برقرار کرده و با فناوری‌های ارتباطی پیشرفته، انتقال اطلاعات کالاها و مشتریان به فروشگاه اینترنتی را مقدور سازد. همچنین سفارشاتی که فروشگاه اینترنتی دریافت نموده است به عنوان سفارش یا فاکتور فروش در نرم افزار صندوق فروش ابرانو+ ثبت می‌گردد. این امر یکپارچگی کامل فروش آنلاین را در راهکار همه‌کاناله بر عهده خواهد داشت.
  نرم افزار صندوق فروش ابرانو+ از دستگاه Caller ID و Voip پشتیبانی می‌نماید و همچنین سفارشات دریافتی در مرکز تماس (Call Center) قابل ارسال به نزدیکترین یا خلوت‌ترین شعبه به مشتری می‌باشد.
  لینک درخواست دمو
  در شعب فقط نرم‌افزار صندوق فروش نصب می‌گردد، در نتیجه نیاز به نصب و بالطبع به‌روز‌رسانی سرور فروشگاه نخواهد بود. نصب و به‌روزرسانی‌های صندوق فروش نیز بصورت خودکار و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.
  "سرعت نصب و به‌روزرسانی نرم‌افزار صندوق فروش ابرانو+ را با نصب اپلیکیشن‌های موبایل می‌توان مقایسه نمود."
  صندوق فروش ابرانو+ از طریق افزونه مربوطه با کالابرگ الکترونیکی مرتبط گشته و مشتریان می‌توانند در فروشگاه‌های مجهز به ابرانو+ روی دستگاه‌های کارتخوان طرف قرارداد از کالابرگ الکترونیکی استفاده نمایند.

  ارسال فاکتورهای فروش و برگشت از فروش به سامانه مودیان یکی از الزام‌های قانونی است و فروشگاه‌ها باید از طریق این سامانه اطلاعات مربوطه را ارسال نمایند. صندوق فروش ابرانو+ از طریق افزونه طراحی‌شده امکان ارسال این اسناد را به سامانه مودیان بصورت مستقیم فراهم نموده است.

  ساختار و معماری نرم افزار و پیکربندی سازمان فروشگاهی در ابرانو+

  مهم‌ترین شاخصه سیستم‌های یکپارچه، جمع‌آوری صحیح اطلاعات به‌روز و نظارت و کنترل بر نحوه تولید و پردازش آنها است. از دیگر مشخصه‌های راهکار یکپارچه فروش، قابلیت انطباق‌پذیری آن با ساختار فروشگاه است؛ لذا این راهکار، قابلیت نصب و راه‌اندازی برای فروشگاه‌های بسیار بزرگ (در سطح بین‌المللی) تا خُرد و کوچک را داراست. مدیر سیستم با پیکربندی فروشگاه در نرم‌افزار، امکان تعریف ساختار سازمانی فروشگاه را باتوجه‌به نیازهای خود در دفتر مدیریت مرکزی دارد. abrano+

  درخواست مشاوره رایگان

  برای اطلاع از امکانات و قابلیتهای هر بخش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و با کارشناسان فروش سبزافزار تماس بگیرید.
  ۰۲۱-۴۲۲۰۶۰۰۰ داخلی ۱۲۴ و ۱۲۱
  درخواست مشاوره رایگان
  تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سبزافزار آریا است.